Producent kartonów i opakowań tekturowych

Istnieje wiele różnych sposobów na zapakowanie towarów czy przesyłek. Charakteryzują się mniejszą lub większą odpornością na zniszczenia. Warto jednak wybrać taki, który będzie łączył w sobie względy ekonomiczne ze stosunkowo wysoką wytrzymałością.

Dlatego też polecamy jeden z najpopularniejszych sposobów na transport różnego rodzaju ładunków. W naszej ofercie znajdują się opakowania kartonowe na zamówienie w wielu wariantach, jak również innych akcesoriów tego typu. Są to między innymi tradycyjne kartony, pudełka, kątowniki, wypełniacze, tektury, folie stretch czy taśmy klejące.

Jako producent opakowań tekturowych oraz kartonów możemy zaproponować idealne dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań danego klienta. W zależności od potrzeb, realizujemy usługi jednorazowe, jak również podejmujemy współpracę opartą o regularne dostawy poszczególnych produktów.

Najprostsza konstrukcja z tektury falistej. Bardzo ważnym aspektem jest łatwość wykonania pudła o dowolnych wymiarach, bez stosowania dodatkowych narzędzi.

Estetyczne pudełka fasonowe wykonane z tektury E szarej lub bielonej charakteryzują się wysoką jakością i estetyką. Nadają się idealnie do pakowania drobnych produktów.

Kątowniki tekturowe zabezpieczają towar spakowany na paletach. Wysoka gramatura tektury /do 1000g/ zapewnia wymaganą ochronę krawędzi.

Taśmy klejące, taśmy polipropylenowe, zapinki, folie - dbamy o kompleksowe zaopatrzenie w akcesoria magazynowe.

Folie stretch służą do zabezpieczenia ładunków paletowych przed rozsypaniem, jak
i przed wzrokiem osób niepowołanych.

Taśmą klejącą pewnie i bezpiecznie zamkniesz swoją przesyłkę.

Do zabezpieczenia poszczególnych produktów w opakowaniu służą folie pęcherzykowe i pianki poliuretanowe w różnych wymiarach i formach.

Tektura falista, dostarczana w dowolnych wymiarowo arkuszach, nadaje się doskonale do kreacji opakowań i szablonów we własnym zakresie.

Wkładki, kratownice, ścinki tekturowe i przekładki dodatkowo chronią i oddzielają produkty w opakowaniu zbiorczym.

Kartony klapowe w zestawie z taśmą klejącą.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. W dziale Polityka Prywatności mogą Państwo przeczytać o zasadach ich używania oraz ustawieniach przeglądarek internetowych. Korzystając z serwisu akceptują Państwo wymienione w Polityce prywatności postanowienia.